USG Moszny (jąder i najądrzy)

usg moszny

Badanie to pozwala na ocenę worka mosznowego i jego zawartości tj. jąder i najądrzy. Jest to technika bezbolesna, szybka i małoinwazyjna. Przydatna podczas podejrzenia istnienia patologii w zakresie badania palpacyjnego, poszukiwania zmian nowotworowych oraz łagodnych wymagających weryfikacji w obrazie USG, różnicowanie przyczyny powiększenia jąder- guz, stan zapalny, wodniak, żylaki powrózka nasiennego, przepuklina mosznowa, oraz co bardzo istotne do oceny i ustalenia ewentualnych przyczyn niepłodności męskiej.

Nasi lekarze:

Joanna Lisowska

lek. med. Specjalista Urolog

Jestem specjalistą urologiem, FEBU. Ukończyłam studia na wydziale Lekarskim Collegium Medicum w Krakowie. Zdałam Europejski Egzamin specjalizacyjny (Fellow of the European Board of Urology). Ukończyłam także studia podyplomowe z zakresu medycyny ekstremalnej i medycyny podróży.

Sebastian Gibała

lek. med. Specjalista Urolog

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego CMUJ w Krakowie oraz rezydentem urologii w Klinice urologii w Krakowie. Swoje doświadczenie zawodowe uzupełniam uczestnictwem w licznych kursach i stażach w Polsce oraz za granicą.

Aleksandra Gawrońska

lek. med.

Jestem absolwentką kierunku lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Swoje doświadczenie medyczne zdobywałam również na uniwersytecie medycznym w Rzymie oraz podczas wielu praktyk zagranicznych. Obecnie jestem w trakcie specjalizacji w dziedzinie Radiologii i Diagnostyki Obrazowej. Stale poszerzam swoją wiedzę z zakresu ultrasonografii.

Skontaktuj Się Z Nami

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza obok