Ginekologia

ginekologia

Każda kobieta bez względu na wiek stanie przed koniecznością pierwszej wizyty u ginekologa.
Jeżeli wydaje Ci się, że jesteś sama nic bardziej mylnego. Wiem, że w twojej głowie kłębi się wiele pytań i towarzysz Ci strach, nieufność. Dookoła jest wiele takich kobiet jak Ty. W naszym gabinecie spotkasz się z miła, przyjazną atmosferą, poświęcimy Ci tyle czasu ile potrzeba i chętnie odpowiemy na nurtujące Cię pytania. Jeżeli nie masz jeszcze 18 lat na pierwszą wizytę zawsze możesz przyjść w towarzystwie mamy. Gdy coś Cię niepokoi powinnyśmy zobaczyć się czym prędzej. Jeżeli zauważyłaś niepokojącą wydzielinę z dróg rodnych, odczuwasz ból lub dyskomfort w tej okolicy. Jeżeli twoje cykle są krótsze niż 21 dni lub dłuższe niż 35 dni. W przypadku gdy pojawi się krwawienie poza miesiączką lub gdy sama miesiączka jest długa, obfita i/lub bolesna. Pomożemy również, gdy doznałaś urazu w tej okolicy. Wiem, że jest to krępująca sytuacja. Aby czuć się nieco bardziej komfortowo przyjdź w spódniczce, wystarczy wtedy zdjąć samą bieliznę. Jeżeli będziesz chciała będziesz mogła skorzystać z bielizny jednorazowej w naszym gabinecie.
Jeżeli nigdy nie współżyłaś czasami wystarczy tylko spojrzeć, a badanie nie zawsze jest konieczne. Jeżeli uznam, że badanie jest konieczne wszystko dokładnie Ci objaśnię.
Jeżeli planujesz współżycie zawsze warto skorzystać z fachowej pomocy, zadać kilka pytań , odpowiednio i świadomie przygotować się do tego wydarzenia.

W trakcie wizyty zapytam:

 
  • Kiedy wystąpiła pierwsza miesiączka?
  • Kiedy była ostatnia miesiączka?
  • Ile trwa cykl?
  • Ile trwa krwawienie?
  • Czy miesiączki są bolesne?
  • Przeprowadzę dokładny wywiad dotyczący pozostałych możliwych schorzeń, alergii, czy przebytych operacji.

Jeżeli nie masz żadnych dolegliwości również taka wizyta jest dla Ciebie, upewnisz się, że wszystko jest w porządku. Staniesz się bohaterem, który dba o własne zdrowie.

 

Pamiętaj każdy z nas robił coś kiedyś pierwszy raz:) To co wydawało się trudne, niedostępne będzie już za Tobą.
Nasz gabinet opuścisz z konkretną informacją oraz zaleceniami.

Czekamy na Ciebie.

wizyta ginekolog

Skontaktuj Się Z Nami

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza obok